Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Ekologická polyuretanová pěna potažená výplní ze 100% polyesteru.


PRODUKTOVÝ LIST

sir-william


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Sir William


Sir William svým křivolakým profilem, velkými vzory a maximálním pohodlím evokuje propracovanou atmosféru bon ton. Luxusní sedačka v anglickém stylu. Jedinečná pohovka potažená kůží, která se stala znakem vysoce kvalitního řemeslného zpracování.

Sir William je sedačka, která se skvěle hodí ke starožitnému nábytku. Naopak moderní interiér díky této sedačce nikdy nezevšední. Konstrukce je vyrobena z borovicového dřeva a vícevrstvé překližky. Výplň sedadla, zad a vnitřní strany ramen tvoří ekologická polyuretanová pěna potažená polyesterovým polstrováním. Můžete si vybrat z široké škály provedení kvalitních látek a přizpůsobit tak sedačku zbytku svého interiéru. 

Výška sedu: 46 cm

Hloubka sedu: 58 cm

Výška nohou: 6 cm 

Varianty:
Křeslo, 2sed, 3sed se třemi sedy a 3sed se dvěma sedy, taburet a lavice

Nohy:
P25 buk, černé, třešeň, palisandr, sv. a tm. ořech, stříbrné a přírodní

Konstrukce:
Masivní dřevo a ostatní dřevěné materiály.

Výplň:
Sedáky plněny ekologickou polyuretanovou pěnou -100% polyesterové vrstvy, elastické popruhy, záda - výplň ze syntetických vláken.


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Sir William
Sir William

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder