Návrh bez názvu.png

Homeofficecz

Jsme česká firma. Působíme na trhu již od roku 2002. Máme bohaté zkušenosti v oblasti vybavení interiérů rezidenčních, komerčních, profesionálních i soukromých. Mluví za nás stovky spokojených zákazníků a zrealizovaných projektů. Na některé z nich se můžete podívat ZDE. Poskytujeme komplexní služby při zařizování interiérů, dodávkách designového nábytku a doplňků. Vybavujeme domácnosti, hotely, restaurační zařízení, kanceláře a další. Sídlíme ve Zlíně a provozujeme tři showroomy o ploše cca 1000 m2, kde je možné se s námi potkat, prohlédnout si jednotlivé produkty a zkonzultovat Vaše projekty. Jeden showroom na Tř. T. Bati 3068 máme věnovaný výhradně ikonické značce Vitra. Objednat schůzku, nechat vypracovat nezávislou cenovou nabídku, zapůjčit si vzorek látek, apod si můžete na: info@caliaitalia.cz nebo na telefonním čísle: +420 777 758 832 .

Na českém trhu zastupujeme desítky předních designových značek. Podívat se na seznam značek.

Jsme Vaše jasná volba

  • Umíme nabídnout produkty pro vybavení interiéru i exteriéru dle vašich představ. 
  • Pružně a ochotně vyřešíme Vaše specifické požadavky do posledního detailu.
  •  Usnadňujeme Vám práci, šetříme čas a peníze. 
  • Dáváme přednost dlouhodobé spolupráci. 
  • Nabízíme servis, poradenství a služby široké veřejnosti i odborníkům. 
  • Na základě Vašich zadaných požadavků a představ Vám nabídneme výrobek nebo další možné varianty, včetně projektu a cenové kalkulace. 
  • Jednotlivé dodávky zboží dopravíme v požadovaném termínu přímo zákazníkovi, včetně odborné montáže a uvedení do provozu na místě.
  • Zajistíme Vám záruční i pozáruční servis.

Historie Calia Italia

Italský výrobce designových sedacích souprav a křesel s vášní pro výrobu nejlepších sedacích souprav.

Liborio Vincenzo Calia, zakladatel společnosti Calia Italia, se narodil v roce 1926. Jako malý začal navštěvovat řemeslnou dílnu. Tam se naučil, jak dělat tesařské práce, poznávat různé druhy předmětů ze dřeva, od užitečných nástrojů až po díla s vynikajícím zpracováním, kterými ozdobí každý dům.

V roce 1944, když mu bylo pouhých 18 let, zahájil vlastní podnikání a v roce 1965 započal výzkumný projekt, který skončil navrhováním a výrobou jediného druhu výrobků- čalouněný nábytek.

Od té doby vyrábí Calia Italia pohovky s přístupným a demokratickým designem, s péčí a pozorností k detailům v italském městě Matera, aby se dostaly na jakékoli místo na světě. Toto místo je jedinečné ve světě, je tvořeno suchou krajinu, do jejíž skal jsou vytesána obydlí. Život v tak těžkých podmínkách v místních obyvatelích vypěstoval hluboký smysl pro solidaritu, udržování komunity a sousedství.

Kde nás najdete?

Adresa

Areál Svit 42. budova/2. patro
Jana Antonína Bati 5542, 760 01 Zlín

Tel. číslo

+420 777 758 832

SIMBLAWebsite Builder