Detaily


STRUKTURA

Rám sedadla z borovicového dřeva, vícevrstvé a překližky pokryté polyuretanovou pěnou; rám opěradla z lakovaného kovu. Otočné verze spočívají na otočném mechanismu.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedák z ekologické polyuretanové pěny potažený 100% polyesterovou vrstvou.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

doña_G.cal 1227


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Dona G


Sofistikované křeslo DONA G vzbuzuje představivost, kominuje tradiční a moderní prvky, ale zachovává si svou osobitou tvář. Vysoký opěrák připomíná vlečku šatů zdobenou originálními třásněmi. Konstrukce křesla se skládá z borovicového dřeva, překližky a polyuretanové pěny, rám opěráku je pak z kovu. Obrovská nabídka textilního, koženého i koženkového čalounění umožňuje vybrat si přesně takovou variantu, která nejlépe vystihne váš domov nebo podnik. S tímto kouskem je pohodlné posezení na úrovni zaručeno!


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

DonaG
DonaG
DonaG

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder