Detaily


STRUKTURA

Bukové dřevo, borovice, vícevrstvá překližka a překližka potažená polyuretanovou pěnou. Verze s odnímatelným potahem jsou navíc obaleny tepelně spojenou textilní tkaninou spojenou s látkou.


VÝPLŇ SEDADEL

Polštáře sedadel z polyuretanové pěny potažené vrstvou 100% polyesteru. Verze s odnímatelnými potahy jsou navíc obaleny tkaninou TNT.


PRODUKTOVÝ LIST

alfa_1


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Alfa 1

Alfa 1 je dvojčetem modelu Alfa a je nejlineárnějším modelem kolekce. Vyznačuje se přísnými, minimálními liniemi a je ideální pro každé obytné prostředí. Alfa 1 je k dispozici s uzavřenou základnou a matrací o tloušťce 20 centimetrů.

Měkká moderní pohovka vyráběná v Itálii z nejkvalitnější italské kůže, případně látky. Tato pohovka Vás nadchne skvělým designem a výborným zpracováním. Nechte se hýčkat pohodlím a luxusem. Pohovka určená k trvalému spaní, která plnohodnotně nahradí postel. Alfa 1 nabízí hned několik velikostí lůžka a to od šířky 70 cm až po 160 cm. Pohovka nabízí hned 3 modely různých matrací, od polyuretanové až po kombinaci polyuretanové s paměťovou pěknou, které lze do pohovky vybrat. 

Výška sedu: 51 cm

Hloubka sedu: 51 cm

Výška nohou: 12,5 cm 


Matrace:

Alfa - výška 13 cm BASIC, MEMORY, TOPPER MEMORY

Alfa_1 - výška 20 cm BASIC

BASIC - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 25kg/m3) potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 13 cm.

MEMORY - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 35kg/m3) a vrstvou paměťové pěny (s objemovou hmotností 45kg/m3), potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 13 cm.

TOPPER MEMORY - matraci tvoří dvě samostatné vrstvy, spodní matraci tvoří vrstva studené pěny 8 cm výška s objemovou hmotností 35 kg/m3 a vrchní část topper z paměťové pěny s objemovou hmotností 45 kg/m3. Celková výška matrací je 13 cm. 


Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder