AlfaDetaily


STRUKTURA

Bukové dřevo, borovice, vícevrstvá překližka a překližka potažená polyuretanovou pěnou. Verze s odnímatelným potahem jsou navíc obaleny tepelně spojenou textilní tkaninou spojenou s látkou.


VÝPLŇ SEDADEL

Polštáře sedadel z polyuretanové pěny potažené vrstvou 100% polyesteru. Verze s odnímatelnými potahy jsou navíc obaleny tkaninou TNT.


PRODUKTOVÝ LIST

alfa


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž,  likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Alfa

Alfa je nejlineárnějším modelem kolekce. Vyznačuje se přísnými a minimálními liniemi a je ideální pro každé obytné prostředí. Její dvoulůžkový model Alfa_1 je k dispozici s uzavřenou základnou a 20 centimetrů silnou matrací. Pohovka určená k trvalému spaní, která plnohodnotně nahradí postel.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder