Toby WingDetaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvá překližka potažená polyuretanovou pěnou pokrytou 100% polyesterovou výplní. Opěradla a područky spočívají na kovovém mechanismu*.


ČALOUNĚNÍ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterovou vrstvou.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

toby-wing.premium 1161

toby-wing_2.premium

1161_2

Toby Wing_Brochure


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Toby Wing

Více než jen pohovka. Posuvná záda a posuvná ramena umožňují značné zvětšení prostoru k sezení, aby se z Toby stala skutečná „denní postel“. Jako dvě opravdová křídla se opěradla a ramena Toby Wing mohou roztáhnout a nabídnout jedinečné chvíle čistého odpočinku. Zadní části posunuté dozadu zvětšují hloubku sedáku o 42 cm, zatímco bočně se pohybující ramena po vysunutí zvětšují šířku sedadla o 25 cm. Křídlo Toby se stává jedinečným místem, ostrovem, kde můžete odpočívat a snít a v plném pohodlí. Navíc lze rozlohu přizpůsobit výběrem maxi lenošky, kde dva lidé mohou pohodlně sdílet vzácné okamžiky společně.

Tento model, který je k dispozici s rohovou i lenoškovou verzí, představuje extrémně univerzální řešení, přesto si díky malým kovovým nožičkám, které jsou k dispozici v několika různých provedeních, zachovává lehkou a zvednutou strukturu. Nejnovější edicí je verze s patkami z metakrylátové pryskyřice, která díky své transparentnosti dodává extra pocit lehkosti a moderního vkusu. V modelu Toby Wing máte také možnost zvolit si plně odnímatelný kryt, aby se spojila elegance s velkou praktičností.

Všestrannost křídla Toby ještě umocňují rohové verze. U verzí se statickým rohem není odnímatelnost krytu k dispozici a zadní struktura má jinou výšku, což vytváří příjemnou asymetrii a dodává modelu další lehkost. Rozptylové polštáře v rohové části nejenže přinášejí pohodlí, ale také představují dekorativní prvky pro moderní a elegantnější designovou strukturu. Rohová verze s posuvnými zadními částmi umožňuje plné využití jejího povrchu. Křídlo Toby se všemi zadními sekcemi posunutými dozadu nabízí velkorysé posezení, které vypadá jako útočiště pro celou rodinu.

Prvkem, který křídlu Toby dodává lehkost, je bezpochyby tenká kovová patka dostupná v titanové, saténované, lesklé a Graubraun úpravě. Absolutní novinkou je noha z metakrylátové pryskyřice, která díky své průhlednosti zesvětluje strukturu a dává iluzi, že Toby Wing skutečně plave ve vzduchu.

Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Video Toby Wing

Toby Wing
Toby Wing
Toby Wing
Toby Wing
Toby Wing
Toby Wing

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder