Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvá překližka potažená polyuretanovou pěnou pokrytou 100% polyesterovou výplní. Opěradla a područky spočívají na kovovém mechanismu*.


ČALOUNĚNÍ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterovou vrstvou.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

toby-wing.premium 1161


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Toby Wing


Více než jen pohovka. Posuvná záda a posuvná ramena umožňují značné zvětšení prostoru k sezení, aby se z Toby Wing stala skutečná „denní postel“. Jako dvě opravdová křídla se opěradla a ramena mohou roztáhnout a nabídnout jedinečné chvíle čistého odpočinku. Zadní části posunuté dozadu zvětšují hloubku sedáku o 42 cm, zatímco bočně se pohybující ramena po vysunutí zvětšují šířku sedadla o 25 cm. Navíc lze rozlohu přizpůsobit výběrem maxi lenošky, kde dva lidé mohou pohodlně sdílet vzácné okamžiky společně.

Tento model, který je k dispozici s rohovou i lenoškovou verzí, představuje extrémně univerzální řešení, přesto si díky malým kovovým nožičkám, které jsou k dispozici v několika různých provedeních, zachovává lehkou a zvednutou strukturu. Nejnovější edicí je verze s patkami z metakrylátové pryskyřice, která díky své transparentnosti dodává extra pocit lehkosti a moderního vkusu. V modelu Toby Wing máte také možnost zvolit si plně odnímatelný potah, aby se spojila elegance s velkou praktičností.

Všestrannost křídla Toby ještě umocňují rohové verze. U verzí se statickým rohem není odnímatelnost potahu k dispozici a zadní struktura má jinou výšku, což vytváří příjemnou asymetrii a dodává modelu další lehkost. Rozptylové polštáře v rohové části nejenže přinášejí pohodlí, ale také představují dekorativní prvky pro moderní a elegantnější designovou strukturu. Rohová verze s posuvnými zadními částmi umožňuje plné využití jejího povrchu. Křídlo Toby se všemi zadními sekcemi posunutými dozadu nabízí velkorysé posezení, které vypadá jako útočiště pro celou rodinu.

Výška sedu : 44 cm

Hloubka sedu : 58 cm

Výška nohou : 17,5 cm 

Varianty:
2,5sed, 3sed, 2,5sed + otoman, 3sed + otoman, roh, taburet, polštáře, podhlavník

Konstrukce:
Masivní dřevo a překližka, elastické popruhy

Nohy:
kovové PM 2121 výška 17,5 cm - chromové lesk, tmavě hnědé lak, titanium kovové transparentní akryl PM 2122 výška 17,5 cm - za příplatek


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder