Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny potažené výplní ze 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

romeo relax.cal 808_R


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Romeo Relax


Tato inovativní verze vám umožňuje zažít Romeo ve stavu naprosté relaxace. Na této luxusní minimalistické sedačceč oceníte zejména elegantní lineární design postavený na zářivé ocelové podnoži, která plynule přechází v opěrku a stává se tak elegantním dekorativním prvkem. Dokonalý komfort nabízejí elektricky zvedatelné opěrky nohou a opěrky hlavy. Jsou ovládány dotykovým panelem vedle loketní opěrky. Mechanismus se otevírá postupně a nabízí možnost nastavit opěradlo a opěrku nohou tak, abyste našli dokonalou „polohu televizoru“. Pro to nejvyšší pohodlí je sedačka vybavena polohovatelnou opěrkou hlavy, kterou lze nastavit manuálně. V tomto relaxačním modelu je k dispozici také verze s dřevěnýma nohama (Romeo Relax_2). V interiéru sedačka Romeo zaujme absolutně výsadní postavení, bude vždy okouzlujícím nadčasovým prvkem vévodícím celému prostoru. 

Šířka (mm) 1780 - 2140

Hloubka (délka) (mm) 1070

Celková výška (mm) 670/950

Výška sedáku (mm) 420

Hmotnost produktu (kg) 72 - 100

Materiál Kůže, látka


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder