Detaily


STRUKTURA

borovicové, bukové, vícevrstvé a překližkové dřevo potažené polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny různé hustoty potažené výplní ze 100% polyesteru, navíc obalené tepelně pojenou textilní tkaninou spojenou s látkou (není k dispozici u pohyblivých verzí).


PRODUKTOVÝ LIST

quint essenza


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Quint'Essènza


Návrháři: Saverio Calia and Daniele Della Porta

Extrémní elegance a modernost, střídmost a přísnost, to je Quint’Essènza - pohovka s otevřenou základnou, která spočívá na štíhlých, tvarovaných nohách z leštěného kovu. Jedním z jeho hlavních rysů je tenká strana čalouněná regenerovanou kůží, která vylepšuje design modelu a dodává mu strohý vzhled. Quint’Essènza je navržen tak, aby poskytoval pohodlí. Dokonce má speciální mechanismus, který umožňuje zvednutí zadního polštáře pro zvýšení výšky a hloubky sedadla. V pohybové verzi se sedadla elektricky posouvají pomocí dotykového ovládání a mohou se zvětšit až do hloubky 18 cm. Aktivací obou mechanismů opěradla a posuvných sedadel dohromady může Quint’Essènza zvýšit svou hloubku o 38 centimetrů a přeměnit ji na skutečnou denní postel.

Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder