Detaily

STRUKTURA

Borové dřevo, bukové dřevo, vícevrstvé a překližky pokryté polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny spojené s vrstvou paměťové pěny pokrytou vrstvou 100% polyesteru..


PRODUKTOVÝ LIST

mater-familias


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Mater Familias


Mater Familias nabízí díky tenké a okouzlující struktuře a typickému vrstvenému sedátku komfortní zážitek pro celou rodinu. Kolekce Mater Familias je výsledkem projektu s názvem Architecture of Shame, vytvořeného společně s Matera European Capital of Culture 2019. Tenká a lehká struktura spolu s elegantně navrženou podnoží představují výchozí prvky pro celou kolekci. Viditelné stehy byly realizovány podle křížového vzoru a všechny byly ručně vyrobeny, aby znovu vzdaly hold tomuto řemeslu. Neobvyklé je také využití tří vrstev polštářů, což celému křeslu dodává na nápaditosti.

Vlastnosti křesla:

  • konstrukci křesla tvoří borovice, buk a vícevrstvé překližky pokryté polyuretanovou pěnou spolu s elastickými popruhy
  • 19,5 cm vysoká kovová podnož v měděném provedení (podnož v zlatém a bronzovém provedení na dotaz)
  • nesnímatelný potah
  • široká škála čalounění
  • Šířka (mm) 800
  • Hloubka (délka) (mm) 680
  • Celková výška (mm) 720
  • Výška sedáku (mm) 440
  • Hmotnost produktu (kg) 33


Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder