Mater FamiliasDetaily

STRUKTURA

Borové dřevo, bukové dřevo, vícevrstvé a překližky pokryté polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny spojené s vrstvou paměťové pěny pokrytou vrstvou 100% polyesteru..


PRODUKTOVÝ LIST

mater-familias


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Mater Familias

Charakteristická kolekce Mater Familias obsažené v zásadním, elegantním a zároveň extrovertním křesle. Křeslo Mater Familias, stejně jako vzácné hnízdo, malé i zvláštní, nabízí díky tenké a okouzlující struktuře a typickému vrstvenému sedátku komfortní zážitek pro celou rodinu.

Kolekce Mater Familias je výsledkem projektu s názvem Architecture of Shame, vytvořeného společně s Matera European Capital of Culture 2019. Tenká a lehká struktura spolu s elegantně navrženou podnoží představují výchozí prvky pro celou kolekci. Viditelné stehy byly realizovány podle křížového vzoru a všechny byly ručně vyrobeny, aby znovu vzdaly hold tomuto řemeslu. Neobvyklé je také využití tří vrstev polštářů, což celému křeslu dodává na nápaditosti.

Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Video Mater Familias

Mater Familias
Mater Familias
Mater Familias
Mater Familias
Mater Familias
Mater Familias

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder