Mater Familias Day BedDetaily


STRUKTURA

borovicové, bukové, vícevrstvé a překližkové dřevo potažené polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny spojené s vrstvou paměťové pěny potažené vrstvou 100% polyesteru.


PRODUKTOVÝ LIST

mater-familias


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Mater Familias Day Bed

Day Bed je počátkem kolekce Mater Familias. Vytvořena v rámci projektu Architecture of Shame (Matera Evropské hlavní město kultury 2019). Toto je skutečná postel psychologů, která si klade za cíl vyprávět příběh rehabilitace ze studu života v minulosti Sassi. Mater Familias, kolekce věnovaná roli žen a kultuře Matera, představuje Day Bed jako svůj první model. Obsahuje mnoho funkcí, které ji přeměňují na komfortní zážitek. Patří mezi ně: elegantní rozeklané nohy, odkaz na ženský svět, ve kterém byly vidlice na oděvy použity ke zvednutí pracích linek, obvodové švy připomínající pytle s pšenicí a moukou, které používaly, vycpávky evokující matrace ušité ženami a překrývající se polštáře, které odkazují na stratifikaci starověké kultury Matera, tvar rámce zahrnuje a nějak připomíná společenský život ve starověkých čtvrtích.

Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Video Mater Familias Day Bed

Mater Familias Day Bed
Mater Familias Day Bed
Mater Familias Day Bed
Mater Familias Day Bed
Mater Familias Day Bed

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder