CALIA ITALIA OTEVÍRÁ SVŮJ NOVÝ OBCHOD V MILÁNĚ – KOLEKCE A VŠE, CO JE DOBRÉ O NOVÉM OBCHODU VĚDĚT

Calia Italia přijíždí do Milána. Přečtěte si vše o novém vlajkovém obchodu na Via Molino delle Armi 


Calia Italia, nový obchod v Miláně je realitou. Pojďme to společně objevit!

Calia Italia nedávno slavnostně otevřela svůj první vlajkový obchod přímo v srdci Milána na adrese Via Molino delle Armi 49. Prodejna, která se rozkládá na 400 metrech čtverečních ve třech podlažích, je skutečnou výkladní skříní designového světa naší značky. Než objevíme kolekce v novém milánském obchodě, podívejme se zpět do historie Calia Italia ve světě.

Calia Italia, 57letá historie, která začíná v městě Matera a šíří se do celého světa.

Calia Italia vyrábí více než 1 000 sedadel denně, které zahrnují 40 nových modelů každý rok s použitím 40 různých kožených a látkových potahů a s více než 400 barevnými variantami, které splňují a uspokojí všechny potřeby. Z jednoho z největších plně automatizovaných skladů v Evropě se komfort navržený a vyrobený v Matera společností Calia Italia dostává do všech koutů světa (od Evropy po Ameriku a od Středního po Dálný východ) a zákazníci si jej vybírají každý den ve více více než 90 zemí.


Kolekce Calia Italia na Via Molino delle Armi v Miláně

Výtvory Calia Italia jsou rozděleny mezi kolekce Superior, Premium, Modular a Pohovky- postele. Všechny top modely značky najdete v milánském obchodu. Mezi nejnovější výtvory patří pohovky a křesla z 'Gourmandise Collection' spolu s nejnovějšími modely představenými na veletrhu nábytku v Miláně 2022 – Daisy a Regal_e sofa, křeslo Gerrit a Milla, Křesla Silla a Drusilla.

Bestsellery Calia Italia, které můžete obdivovat v nové prodejně na Via Molino delle Armi 

Pohovky Venere, Elisir a Matheola z kolekce Superior, Toby Wing a Falco Relax z kolekce Premium a Eclettico z kolekce rozkládacích pohovek. Vedle modelů sedacích souprav, křesel a pufů jsou zde i veškeré zařizovací doplňky včetně konferenčních stolků, knihoven a koberečků.

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder