Detaily


STRUKTURA

borovicové dřevo, vícevrstvá překližka a polyuretanovou pěnou potažený sedák; kovový rám opěradla v bílé nebo graubraunové barvě. Otočné verze spočívají na kovovém otočném mechanismu.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedák z ekologické polyuretanové pěny potažený vrstvou 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

madame_g


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Madame G


Designové křeslo Madame G se stane doslova královským trůnem ve vašem interiéru. Toto vysoké designové křeslo navazuje na úspěšný model Giuggiola, který zaujal svojí versatilitou a proměnlivým vzhledem. Tentokrát se však designéři inspirovali tradičními dámskými oděvy a úpravou vlasů do elegantního drdolu. Křeslo Madame G je pohodlně vyplněno pěnovým polyuretanem a jeho zvýšený opěrák vás bezpečně obklopí. Čalounění nabízíme v opravdu pestré škále variant textilií i barev, nebo také v kůži. Dodat můžete i váš vlastní kožený potah. Vyberte si kousek, který vás oslní krásou každý den! Křeslo je k dispozici také v otočné verzi.

Šířka (mm) 730

Hloubka (délka) (mm) 620

Celková výška (mm) 820

Výška sedáku (mm) 530

Hloubka sedáku (mm) 520


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder