Detaily


STRUKTURA

Bukové dřevo, borovice a překližka potažené polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z polyuretanové pěny potažené 100% dakronovou polyesterovou výplní.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

pieghevole_gianduia

gianduia.cal1185

gianduia_2.cal 1185_2

Catalogo collezione Gourmandise


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis 


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Gianduia


Designová sedačka Gianduia je elegantní nadčasovou sedačkou vynikající kvalitou provedení a materiálů, která obstojí v každém interiéru. Sedačka stojí na nenápadné drobné dřevěné podnoži. Konstrukce z překližky je obložena oblými polštáři, které jsou pro vaše maximální pohodlí bohatě vyplněny pěnovým polyuretanem. Čalounění sedačky nabízíme v mimořádně pestré škále textilií a barevných provedení. Pohovka může být čalouněna také kůží. Vaše ruce mohou spočinout na komfortních područkách. Gianduia svými zaoblenými tvary evokuje nejžádanější krém z čokolády a lískových oříšků v celé Itálii. Opěradla a loketní opěrky si zachovávají své ozdobné prošití a jakoby tají a splývají na velkorysých zaoblených sedadlech, která jsou také inspirována Gianduiottim. I základna je polouzavřená, jako by cítila „tíhu“ tolika sladkosti. Sedadlo je nižší a hlubší pro obklopující pohodlí. Loketní opěrka spočívá na sedadle a je spojena vzadu s opěradlem, se kterým se spojí do jednoho kousku čokolády, který čeká na rozbalení. Sedačka Gianduia je k dispozici ve 3 velikostech.

Šířka (mm) 2080 / 2280 / 2480

Hloubka (délka) (mm) 1000

Celková výška (mm) 820

Výška sedáku (mm) 400

Hloubka sedáku (mm) 610

Hmotnost produktu (kg) 55 - 63


Vzorník kůže

Ošetřená kůže

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder