Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Z ekologické polyuretanové pěny potažené výplní ze 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

fox-trot


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Fox Trot


Fox Trot je modulární pohovka, která vás obklopí svým vlnitým designem a geometrickým zpracováním. Její lineární a hranaté prvky, lenoška a podnožka vám umožní vytvořit dokonalou kompozici pro vaše touhy a pohodlí. Křivky, jednoduché tvary se speciálním designem kosočtverce vytvářejí stálezelený, fantastický styl. Modulární model, kompletně dokončený na všech stranách v kůži nebo tkanině, může být Fox Trot spojen tak, aby vytvořil nekonečné množství konfigurací, spojením lineárních prvků nebo rohových kusů, lenoškových pohovek a ottomanů.

Pohovka Fox Trot nabízí širokou škálu možností, jak sestavit úžasnou pohovku, která bude vyhovovat vašemu pokoji, nabízí různé velikosti, stylový rohový kus a luxusní lenošku, kterou lze použít jako samostatný kus nebo součást vaší pohovky. Všechny modulární díly jsou čalouněné ze všech stran, takže je lze přesouvat a vytvářet různé konfigurace, pokud chcete změnu. Nabízíme mnoho různých látek, ze kterých si můžete vybrat. Sestavte si svou vlastní velikost a tvar pomocí řady modulárních sekcí Fox trot.


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder