Detaily


STRUKTURA

Borové dřevo, vícevrstvé potažené polyuretanovou pěnou.


ČALOUNĚNÍ SEDADEL

Z polyuretanové pěny pokryté 100% dacron polyesterovou výplní.


3D CONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

banjo.premium


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Banjo


Banjo patří do kolekce „Lo spazio diventa tuo“. Je to zbrusu nová pohovka, kde se snoubí pohodlí a funkčnost tak, aby vynikla v každém prostoru. Díky typickému čtvercovému prošívanému vzoru a široké škále jasných barev je Banjo ideální volbou pro vybavení nových a revolučních obytných prostor. Vzhledem k tomu, že je modulární, a proto je extrémně univerzální, lze tento model uspořádat tak, aby bylo možné vytvořit nespočet konfigurací. Od jedné jednotky k použití jako židle až po velké rohové kompozice, díky nimž bude perfektní pro každou potřebu.

Upozornění: speciální otomanovou verzi (790) lze použít pouze s rohová verze (000) přední strana. Model nelze vyrobit s potahy z látky baby rigato a magù jet. Model je kompletně dokončeno ze všech stran, každý jednotlivý prvek je pokryt i na vnitřních stranách.


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.


Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder