Detaily


STRUKTURA

Jedlové dřevo, překližka a dřevotříska potažená polyuretanem, ekologická pěna pokrytá 100% polyesterovou vrstvou.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedací polštáře z polyuretanové pěny, ekologicky potažená klopou ze 100% polyesteru. Polstrování zad: z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterový okraj. Polstrování područek: z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterový okraj.


PRODUKTOVÝ LIST

regal/e.premium 1205


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Regal_e


Luxusní sedačka REGAL_E si vychutnává současnost, odkazuje na 70. léta, ale zároveň ukazuje budoucnost. Je  univerzální, skvěle se hodí do velkých obývacích pokojů, ale poslouží i v komerčních prostorách. Je vybavena opěradly, která lze díky snadno ovladatelnému mechanismu zvedat ručně. Disponuje také elektricky výsuvnými opěrkami nohou v ultra tenkém provedení. Sedačku zdobí štíhlé kovové nožky a o vaše pohodlí se postará výplň z ekologické polyuretanové pěny. 

Šířka (mm) 1800 / 2000 / 2200

Hloubka (délka) (mm) 1050

Celková výška (mm) 820

Výška sedáku (mm) 440

Hloubka sedáku (mm) 560

Hmotnost produktu (kg) 48 - 60

Materiál překližky, kov, polyester, polyuretan, látka / kůže


Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder