Detaily


STRUKTURA

Jedlové dřevo, překližka a dřevotříska potažená polyuretanem.


ČALOUNĚNÍ SEDADEL

Z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterový okraj. Polstrování zad: z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterovými okraji.


3D CONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

zip.premium 1203


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Zip


Modulární pohovka s kalibrovanými rohovými verzemi optimalizuje prostor a činí pokoje pohodlnými a radostnými. Vyznačuje se speciálním zpracováním, zdůrazňuje měkkost, kulatost. Zatímco látkové čalounění je univerzální pro jakékoli prostředí, retro vintage kožená verze Zip z něj dělá nadčasový kousek. Všestranná modulová sedací souprava ZIP do interiéru přinese nový styl. S dostupnými moduly lze poskládat sezení na míru každé místnosti. V nabídce jsou různá provedení sedacích prvků včetně rohových modulů a otomanů. Prošívání zdůrazňuje oblou estetiku a zve k útulnému posezení. O vaše pohodlí se postará výplň z ekologické polyuretanové pěny. Vsaďte na prvek, který nikdy nevyjde z módy!

Výška: 88 cm

Hloubka: 95 cm

Výška sedu: 42 cm

Hloubka sedu: 55cm


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.


Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder