Novinka 
SommierDetaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvé a překližky pokryté ekologickou polyuretanovou pěnou pokrytou 100% polyesterovou vrstvou. Opěradla a područky spočívají na kovovém mechanismu.


VÝPLŇ SEDADEL

V ekologické polyuretanové pěně potažené 100% polyesterovou vrstvou.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

sommier.premium 1220


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Sommier

Modulární systém s velkorysými rozměry a krásnými tvary, který je všestranný a „multifunkční". Naklápěcí mechanismy, na kterých spočívají opěradla a loketní opěrky, umožňují plně využít sedadlo, jak do hloubky, tak do šířky. Rozšiřují užitnou plochu a poskytují pohodlné lůžko. Další mechanismus uvnitř opěradla umožňuje nastavení opěrky hlavy. Velké tloušťky sedáků, zdůrazněné elegantním prošívaným zpracováním, zprostředkovávají pozoruhodný pocit pohodlí a dodávají mu silný, moderní charakter. Je k dispozici v látce nebo mikrovlákně.


Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


Sommier
Sommier
Sommier
Sommier
Sommier
Sommier

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder