Detaily


STRUKTURA

Jedle, buk, překližka a dřevotříska pokrytá polyuretanovou pěnou a kovovými bajonetovými spoji užitečné pro montáž područek. Elektricky svařovaná základna pro verze postelí. 


VÝPLŇ SEDADEL

Sedák z ekologické polyuretanové pěny potažený 100% polyesterovou výplní.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

sole.premium 1204


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Sole


Měkká moderní pohovka vyráběná v Itálii z nejkvalitnější italské kůže, případně látky. Tato pohovka Vás nadchne skvělým designem a výborným zpracováním. Nechte se hýčkat pohodlím a luxusem. Pohovka určená k trvalému spaní, která plnohodnotně nahradí postel. Sole nabízí hned několik velikostí lůžka a to od šířky 70 cm až po 160 cm. Kolekce nabízí výběr až ze čtyř různých, odnímatelných a vyměnitelných područek.

Kolekce Sole (vyvinutá a koncipovaná na základě různých výšek matrací) se vyznačuje modely s hranatým, kompaktním, lineárním a díky vláknité výplni velmi měkkým opěradlem. Matrace o výšce 13 cm nebo 16 cm nabízí dvě různé výšky sedáku od cca 44 cm (ve verzi s matrací 13 cm) do cca 48 cm (ve verzi s matrací 16 cm). Tyto rozdíly oslovují různé cílové skupiny. Verze s výškou 44 cm je určena pro mladší publikum, zatímco verze s výškou 48 cm je určena pro "dospělejší" zákazníky. Tento model se zcela vyjímatelnými verzemi s potahem z mikrovlákna a látky je k dispozici také v kůži. Kolekce nabízí výběr až ze čtyř různých, odnímatelných a vyměnitelných područek.

Rozměry: 

Výška sedu: 43 cm a 48 cm

Hloubka sedu: 53 cm

Výška nohou: od 8 cm a 13 cm

Matrace

Pohovka nabízí 2 modely různých matrací Basic a Memmory - ekologická polyuretanová pěna nebo paměťová pěna, které lze do pohovky vybrat.

BASIC - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 28kg/m3) potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je buď 13 cm anebo 16 cm.

MEMORY - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 35kg/m3) a vrstvou paměťové pěny (s objemovou hmotností 45kg/m3), potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je buď 13 cm anebo 16 cm.


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům.

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder