Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Ekologická polyuretanová pěna potažená vrstvou ze 100% polyesteru.


PRODUKTOVÝ LIST

soho.759

soho-sfod.762


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Soho


Soho vyniká moderní, metropolitní atmosférou, kterou lze potrhnout pomocí jedinečných a výrazných kůží. Verze s odnímatelnou tkaninou umožňuje snadnou obnovu vnějšího potahu. Látka je odnímatelná, pratelná a kombinuje tak estetiku s praktičností. Pohovka vytváří elegantní ale zároveň útulnou atmosféru. Konstrukce je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva a pohodlí zajišťuje polyuretanová pěna s polyesterovým polstrováním. U kovových nohou si můžete vybrat ze dvou povrchových úprav: lesklý chrom PM625 o výšce 16 cm nebo PM1098 v hnědém bronzovém provedení o výšce 16 cm.

Výška sedu : 43 cm

Hloubka sedu : 58 cm

Výška nohou : 16 cm 

Varianty:
2 sed , 2,5 sed , 3 sed + různá rohová provedení.


Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Soho

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder