Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo a vícevrstvý potah z polyuretanové pěny. Lesklý kovový rám.


VÝPLŇ SEDADEL

Ekologická polyuretanová pěna potažená vrstvou ze 100% polyesteru.


PRODUKTOVÝ LIST

sandy


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Sandy


Díky eleganci poskytuje toto křeslo nezpochybnitelné pohodlí. Typický italský design křesla, u kterého se snoubí jednoduché linie s vysokou praktičností a jemnou elegancí. Křeslo je vhodné do každého interiéru, jako doplněk k sedací soupravě nebo jako solitér. Křeslo je moderní, nadčasové a velmi pohodlné. Konstrukce křesla Sandy je z masivního dřeva, překližky jsou kryté polyuretanovou pěnou, kterou je také celé křeslo vyplněno. Elegantně vyhlížející podnož a područky jsou z lesklé oceli. To vše zaručuje nejen perfektní design, ale také luxusní pohodlí. Potah může být z kůže nebo z kvalitní látky nejrůznějších barev.

Šířka (mm) 690

Hloubka (délka) (mm) 840

Celková výška (mm) 830

Výška sedáku (mm) 440

Hmotnost produktu (kg) 36

Spotřeba látky / kůže 3 bm/3,3 m²

Nohy:
ocel chromovaná lesklá, nebo hnědá bronzová matná


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder