Detaily


STRUKTURA

borovicové dřevo, vícevrstvá překližka a překližka potažená polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny potažené vrstvou 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

raoul


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Raoul


Se svými základními liniemi je Raoul pohovka s otevřenou základnou, která se dobře hodí do metropolitního prostředí. Maximální pohodlí je možné díky ručně zvedatelné opěrce hlavy (zvětšení výšky opěradla) a pohodlnému sklápěcímu opěradlu, které vám umožní elektricky natáhnout opěrku nohou a sklopit opěradlo. Vše prostřednictvím dotykové podložky umístěné na boku sedadla. K dispozici také v rohové nebo lenoškové verzi. Díky lineárním kovovým nohám, které jsou k dispozici také ve dřevě s různými povrchovými úpravami, se dobře přizpůsobí všem stylům.

Konstrukce je z bukového dřevo, borového dřeva, vícevrstvé překližky pokryté polyuretanovou pěnou. Verze s odnímatelnými potahy jsou navíc zabaleny tepelně spojenou textilií spojenou s látkou. Polstrování sedáku je z polyuretanové pěny pokryté 100% polyesterovou vrstvou. Verze s odnímatelnými potahy jsou navíc obaleny TNT látkou.

Výška sedu : 44 cm

Hloubka sedu : 57 cm

Výška nohou : 15 cm 

Varianty:
Křeslo, křeslo s relaxační funkcí, 2 sed, 2,5 sed , 3 sed a různá rohová provedení. Hloubka rozloženého křesla je 150 cm. Výška sedačky při zvednutých opěrkách hlavy je 98 cm.


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder