Detaily


STRUKTURA

borovicové, bukové, vícevrstvé a překližkové dřevo pokryté polyuretanovou pěnou, navíc obalené tepelně spojenou textilní tkaninou spojenou s látkou.


VÝPLŇ SEDADEL

z ekologické polyuretanové pěny potažené výplní ze 100% polyesteru, navíc ovinuté tepelně pojenou textilní tkaninou spojenou s látkou.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

pralin

catalogo

pieghevole_pralin


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Pralin


Model „Pralin“, inspirovaný lahodným oříškovým pralinkovým krémem, je měkkým a hedvábným nepřetržitým překvapením. Díky své štíhlé, polouzavřené základně spočívající na malých skrytých dřevěných nohách s mahagonovým povrchem, je „Pralin“ modulární, dekonstruovaná pohovka par excellence. 

Všechny jednotlivé prvky, které jej tvoří, jsou odnímatelné a spočívají na základně stejně jako čokolády na tácu. „Pralin“ je nejvšestrannějším modelem ve sbírce, protože jej lze zcela rozebrat. Může být složen z několika verzí, které zahrnují (kromě rohu a čtvercového rohu) verze terminálu a také ostrovní verzi, která funguje jako skutečné denní lůžko. Součástí modelu je také kulatý stůl, který lze zasunout mezi sedadla jako základní a dekorativní prvek. Nezbývá než si vybrat požadovaný komfort a užít si ho v naprosté relaxaci.

Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder