Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, bukové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z polyuretanové pěny potažené 100% dakronovou polyesterovou výplní.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

paride


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Paride


Je dílo z dílny italských konstruktérů, které se vyznačuje lehkou konstrukcí spočívající na stabilní kovové podnoži. Charakteristická je kombinací měkkých polstrovaných sedáků a opěráků s velkorysými nastavitelnými opěrkami rukou a širokými polohovacími podhlavníky. Snadným pohybem lze opěráky zad používat dvěma různými způsoby: od nižší polohy až do nejvyšší polohy, která dramaticky zvyšuje výšku opěrek hlavy a hloubku sedadla. Sedací souprava disponuje velkým množstvím elementů, které lze kombinovat a sestavit si tak vlastní sedací soupravu. 

K dispozici s pevnými i sekčními verzemi, Paride také obsahuje „extra velkou“ lenošku, do které se snadno vejdou dvě osoby, takže si pohodlí Calia Italia můžete užít i v dobré společnosti.

Upozornění : kožené potahy na polštář se dodávají v kombinaci se semišovým potahem
na vnější straně zádových polštářů a i vnitřní straně zad sedačky.
Barva látky není vždy totožná s barvou kůže, nicméně s ní ladí ("tón v tónu").

Šířka (mm) 1760 / 1960 / 208

Hloubka (délka) (mm) 910

Celková výška (mm) 790

Výška sedáku (mm) 440

Hloubka sedáku (mm) 500

Výška nohou (mm) 170 

Hmotnost produktu (kg) 48 - 60

Varianty:
pohovka, 2 - sedák, 3 - sedák, dlouhé křeslo - několik šířek v nabídce


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder