Detaily


STRUKTURA

Buk, jedle, překližka a dřevotříska potažená expandovaným polyuretanem.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedák z polyuretanové pěn ekologicky potažená klopou ze 100% polyesteru. Polstrování zad: z ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterový okraj. Polstrování loketní opěrky: polstrování loketní opěrky z polyuretanové pěny ekologicky potažená klopou ze 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

panarea.premium 1177

catalogo


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Panarea


Moderní styl sedačky Panarea, je názvem inspirován nejstarším ostrovem Liparských ostrovů. Dokonalé vyvážení částí, připomíná starobylé terasy a malé zátoky, kde se nacházejí nádherné typické pláže ostrova. Relaxace je zaručena přítomností sklápěcího mechanismu spojeného s opěrkou hlavy, ovládaného elektricky a nezávisle. U verzí bez polohovače je opěrka hlavy vždy manuální. Manuální opěrka hlavy je na přání k dispozici také pro verze s polohovatelnými lůžky. 

Štíhlé nohy v kontrastu s pevným stylem područek převýšenými křivolakými područkami charakterizují model a zeštíhlují konstrukci. Model je na přání čalouněný kůží, látkou nebo mikrovláknem. Polstrování je z polyuretanové pěny pokryté polyesterovou vrstvou. Pružení je zajištěno propletenými elastickými pásy. Na přání lze švy vyrobit kontrastně.

Výška sedu: 46 cm

Hloubka sedu: 59 cm / 158 cm

Výška nohou : 13,5 cm


Vzorník kůže

Ošetřená kůže

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder