Detaily


STRUKTURA

Bukové dřevo, borové dřevo, vícevrstvé a překližky pokryté polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Z ekologické polyuretanové pěny, potažené 100% polyesterovou výplní.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

oscar.premium 1223


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Oscar


Toto je pohovka, kterou si zaslouží každý domov, lineární a moderní. Vyznačuje se základní strukturou na kovových nohách, které zdůrazňují design a velikost vizuálně atraktivních područek. Ty dodávají pohovce bohatost a měkkost. Oscar je k dispozici v lineárních nebo rohových kompozicích a je také k dispozici ve verzi pro křeslo. Prodloužení mechanismu umožňuje pohodlnou oporu nohou. 

Vyklápěcí opěrky hlavy nebo podnožky jsou ovládány pouhým stisknutím tlačítka na ovládacím panelu na straně sedáku. Konstrukce pohovky se skládá z borovicového dřeva, překližky a polyuretanové pěny. To vše je potaženo odolným čalouněním v různých barvách a materiálech. Na dotaz je dostupná i verze s částečně snímatelným potahem. Nožky jsou vyrobené z černě lakovaného kovu. 

Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder