Detaily


STRUKTURA

borovicové dřevo, vícevrstvá překližka a překližka potažená polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Ekologická polyuretanová pěna potažená vrstvou 100% polyesteru.


PRODUKTOVÝ LIST

niobe


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Niobe


Niobe je velký, pohodlný a příjemný návrh podepsaný společností Calia Italia pro kolekci Urbana. Pohovka a otoman Niobe vyprávějí příběhy vytříbené elegance a přehodnoceného klasicismu. Výsledkem je mistrovské řemeslné zpracování, pozornost věnovaná každému detailu. Pohovku navíc můžete doplnit polštáři a roličkami: pohodlnými opěrami, aby byla ve chvílích každodenní relaxace ještě příjemnější. Všívaná výroba také popisuje sídlo pohovky, podepřené lineárními nohami, které jí dodávají na majestátnosti. Konstrukce je vyrobena z borovicového dřeva a vícevrstvé překližky. Výplň tvoří ekologická polyuretanová pěna potažená vrstvou 100% polyesteru. Mezi přednosti modelu Niobe určitě patří pohodlí: u pohyblivých verzí lze sedadla posouvat ručně nebo u elektrických pohyblivých verzí pouhým stisknutím vnitřního podsvíceného tlačítka, takže si můžete vychutnat pohodlnější a uvolněnější sezení. Sedačka je dostupná ve čtyřech velikostech. Skvěle se doplňuje s otomanem Niobe.

Výška sedu: 42 cm

Hloubka sedu: 58 cm

Výška nohou: 14,5 cm 


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Niobe

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder