NOVINKADetaily


STRUKTURA

Jedlové dřevo, buk, překližka a dřevotříska pokrytá

expandovaný polyuretan.


VÝPLŇ SEDADEL

Z ekologické polyuretanové pěny.


PRODUKTOVÝ LIST

Milla


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Milla

S křeslem MILLA se jakoby zpět vrátíte do 70. let minulého století. Kruhový sedák, objímající opěradlo a kompaktní rozměry zapadnou jak do klasického, tak i moderního interiéru. Podnož je vyrobena z bukového dřeva a o vaše pohodlí se postará výplň z ekologické polyuretanové pěny. Nabízíme Vám také otočnou verzi. 

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Rozměry:

Šířka (mm) 740

Hloubka (délka) (mm) 750

Celková výška (mm) 740

Výška sedáku (mm) 430

Hloubka sedáku (mm) 520

Hmotnost produktu (kg) 33

Materiál kov, polyester, pěnový polyuretan, kůže / látka

Milla
Milla

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder