Detaily


STRUKTURA

Jedlové dřevo, buk, překližka a dřevotříska pokrytá

expandovaný polyuretan.


VÝPLŇ SEDADEL

Z ekologické polyuretanové pěny.


PRODUKTOVÝ LIST

milla_2.cal 1198_2

milla.cal 1198

Drusilla,Milla&Silla


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Milla


Do křesla MILLA se promítá estetika nezaměnitelných 70. let. Kruhový sedák, komfortní objímající opěradlo a kompaktní rozměry zapadnou do klasického i moderního interiéru v domácnosti i trendy podniku. Díky široké paletě dostupného čalounění tento kousek snadno sladíte se zbytkem vybavení a přizpůsobíte jej svému vkusu. Podnož je vyrobena z bukového dřeva a o vaše pohodlí se postará výplň z ekologické polyuretanové pěny. Nabízíme také otočnou verzi. Vsaďte na prvek, který nikdy nevyjde z módy a od prvního pohledu zve k útulnému posezení!

Šířka (mm) 740

Hloubka (délka) (mm) 750

Celková výška (mm) 740

Výška sedáku (mm) 430

Hloubka sedáku (mm) 520

Hmotnost produktu (kg) 33

Materiál dřevo, polyester, pěnový polyuretan, kůže / látka


Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder