Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, bukové dřevo, vícevrstvá vrstva pokrytá polyuretanovou pěnou pokrytou vrstvou 100% polyesteru, navíc obalená tepelně spojenou textilní tkaninou spojenou s látkou.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny různé hustoty, potažené tenkou matrací ze směsi peří, dodatečně ovinuté tepelně vázanou textilní tkaninou spojenou s látkou.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

matheola.1093

matheola sfod.1088


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Matheola


Matheola je starověké jméno pro Materu - italskou oblast, odkud sedačka pochází. Právě jejím, stylem a duchem byla sedačka inspirována. Díky širokému pohodlnému sedáku Matheola přináší dostatek místa a to největší pohodlí pro vás a vaše blízké. Pohodlí umocňuje ještě možnost přizpůsobit si hloubku a výškou opěrky. Sedačka je důležitou součástí každého obytného prostoru, Matheolu si svým moderním jednoduchým designem prostě zamilujete.

Matheola je k mání s koženým potahem nebo s textilním potahem. Konstrukce je vyrobena z masivního dřeva a překližek. Sedák tvoří kombinace peří a polyuretanové pěny, podnož je vyrobena z PVC. Sedací souprava Matheola se vyrábí v několika velikostních variantách. Vyznačuje se moderním a zásadním vzhledem. Matheola je extrémně univerzální model, který nabízí pevná i rohová řešení. Sedačka je nedílnou součástí každého obytného prostoru.

Hloubka (délka) (mm) 1090

Celková výška (mm) 750

Výška sedáku (mm) 410


Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder