NOVINKA
LunaDetaily


STRUKTURA

Jedle, buk, překližka a dřevotříska pokrytá polyuretanovou pěnou a kovovými bajonetovými spoji užitečné pro montáž područek. Elektricky svařovaná základna pro verze postelí.

 

VÝPLŇ SEDADEL

Sedák z ekologické polyuretanové pěny potažený 100% polyesterovou výplní.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

Sole&Luna

luna.premium 1214


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Luna

Kolekce Luna se vyznačuje modely s manuálně zvednutými opěrkami hlavy, které vám umožňují užívat si uvolněnější polohy včetně podpěry hlavy. Přítomnost 13 nebo 16 cm matrací znamená dvě různé výšky sedáku v rozmezí od 43 cm (ve verzi s 13 cm matrací) do 48 cm (ve verzi s 16 cm matrací). Tento formální rozdíl zahrnuje jiný referenční cíl: mladistvější ve verzi 43 cm a „dospělejší“ ve verzi 48 cm. 

Plně odnímatelné ve verzi z mikrovlákna a látky, je k dispozici také v kůži. Kolekce nabízí možnost výběru až čtyř různých područek, odnímatelných a zaměnitelných, díky nimž se Luna podřizuje potřebám zákaznických prostor a demonstruje schopnost nabízet všestranné, ale dostupné produkty, které spojují styl a dobrý vkus se všemi potřebami. 

Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům.

Luna
Luna
Luna

Kolekce

SIMBLAWebsite Builder