Detaily


STRUKTURA

Vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky ze směsi peří s ekologickou polyuretanovou opěrkou.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

jacob


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Jacob


Vysoká nebo nízká opěrka zad, sedadlo s měkkostí zaručenou polstrováním z peří a nesrovnatelným pohodlím, to je identický znak Jacoba. Křeslo inspirované klasickým stylem židlí na čtení „bergère“ a interpretované podle designu Calia Italia kombinuje přírodní kůži a jemné látky. Je to skutečná ikona, která může nabídnout jedinečný komfort.

Konstrukce křesla je z masivního dřeva, sedák je vyplněný peřím a pod ním se nachází elastické popruhy. Záda a područky jsou z vícevrstevné polyuretanové pěny, které jsou pokryté ještě pěnou polyesterovou. Čtyřnohá podnož v lesklém kovovém provedení stylově podtrhuje celý design křesla. Čalounění křesla je kombinované, přičemž zadní strana je vždy čalouněná v kůži a přední strana (sedák a opěrák) vždy čalouněná v látce.

Šířka (mm) 800

Hloubka (délka) (mm) 880

Celková výška (mm) 1120

Výška sedáku (mm) 460


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder