Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Polyuretanová pěna potažená výplní ze 100% dakronového polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

hotel


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Hotel


Stylizovaný liniemi a tvary „Art Deco“, skořápkou, kde si můžete odpočinout, je Hotel jednou z věčných klasik značky Calia ltalia. Křeslo HOTEL je kousek, který sice působí klasickým stylem, ale zapadne skvěle i do moderního interiéru. Díky ergonomickému tvaru - širokému sedáku a mírně sklopené opěrce garantuje pohodlné sezení. Hotel je k dispozici také ve verzi malé pohovky, která je díky své velikosti navržena pro menší pokoje. Křeslo působí nadčasově a přináší eleganci a luxus. 

Křeslo Hotel má konstrukci z masivního dřeva a překližku krytou polyuretanovou pěnou. Bukovou podnož lze pořídit v různých provedeních. Svým robustnějším, ale přece kompaktním designem skvěle vypadá i v menších interiérech. Křeslo si můžete pořídit v několika barevných provedeních a to s potahem z kůže s kontrastním prošíváním nebo z látky.

Šířka (mm) 790

Hloubka (délka) (mm) 850

Celková výška (mm) 730

Výška sedáku (mm) 430

Hmotnost produktu (kg) 36


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder