NOVINKA
GerritDetaily


STRUKTURA

Jedlové dřevo, překližka a dřevotříska pokryté polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Polštáře sedadel z  ekologické polyuretanové pěny potažené 100% polyesterovou vrstvou.


PRODUKTOVÝ LIST

Gerrit


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Gerrit

Velkorysé křeslo GERRIT si zamilujete už od prvního posezení.  Vnitřní část je zdobena efektem prošívání, což mu přidává na eleganci. Díky široké paletě dostupného čalounění tento kousek snadno sladíte se zbytkem vybavení a přizpůsobíte jej svému vkusu.  Kovová ližinová podnož plynule přechází v područky a o vaše pohodlí se postará výplň z ekologické polyuretanové pěny. 

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Rozměry: 

Šířka (mm) 800

Hloubka (délka) (mm) 900

Celková výška (mm) 1070

Výška sedáku (mm) 420

Hloubka sedáku (mm) 490


GERRIT
Gerrit

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder