Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, bukové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny. Dodatečný potah z tepelně vázaného vlákna podšitý plátnem.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny a desky z paměťové pěny, potažené vrstvou ze 100% polyesteru. Doplňkový potah z tepelně vázaného vlákna podšitého plátnem.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

genius-loci.1072

genius-loci-sfod.1062


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Genius Loci


Základní, lehká linie s tenkou loketní opěrkou a štíhlou nohou, Genius Loci je pohovka s geometrickým tvarem, která vám umožní zvednout polštář opěradla dvěma různými způsoby. Za prvé, pro zvýšení hloubky sedáku a za druhé, nastavení výšky samotného opěradla. Ti, kteří si vyberou tuto pohovku, budou doprovázeni světem, kde čas stojí a nechává prostor pro autentický komfort. Jednoduchá moderní sedačka s přímými liniemi uspokojí své uživatele v menších i větších prostorech. Zútulní a rozsvítí váš interiér. Sedací souprava vyniká svým luxusním zpracováním v kvalitní italské kůži nebo látce, kterou nabízí právě firma Calia. 

Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům.


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder