Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, bukové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny a desky z paměťové pěny, potažené vrstvou ze 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

elisir

elisir sfod


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Elisir


Krása Elisiru vychází z jejích kontrastů. Měkké tvary charakterizující pohovku spočívají na tenkých, ostrých nohách, zatímco ozdobné prošití pohovky následuje linii modelu a zvýrazňuje jeho design. Elisir je pohovka, kterou lze vždy obdivovat, ale skrývá také tajemství, díky kterému je jedinečná. Uvnitř opěradla najdete mechanismus, který vám umožní zvýšit jeho výšku a přeměnit eleganci na komfortní zážitek. Nabízejí skutečně jedinečné pohodlí právě díky opěrákům, které jsou naplněné prachovým peřím. Konstrukce sedací soupravy je z masivního dřeva a překližek, výplň sedáku tvoří polyuretanová pěna. Sedačka vybavená manuálně nastavitelnou opěrkou hlavy, pro nerušenou relaxaci. Podnož je vyrobena z lakovaného kovu. Elisir můžete mít buď v koženém či textilním potahu.

Výška sedu: 45 cm

Hloubka sedu: 60 cm

Výška nohou: 17 cm 


Vzorník kůže

Ošetřená kůže

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder