Detaily


STRUKTURA

Buk, jedle a překližka potažená polyuretanem.


ČALOUNĚNÍ SEDADEL

Sedací polštáře z polyuretanové pěny ekologicky potažená klopou ze 100% polyesteru. Polstrování zad: střižová záda (vločky ze syntetických vláken) pokrytá klopou ze 100% polyesteru. Polstrování loketní opěrky: loketní opěrka ze střiže (vločky ze syntetických vláken) pokrytá klopou ze 100% polyesteru.


3D CONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

dragees.cal 1184

dragees_2.cal 1184_2

pieghevole_dragees

Catalogo collezione Gourmandise


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis 


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Dragées

Dragées je nejstrukturovanější variantou „Gianduiotto“. Ačkoli jsou sedací soupravy Dragées inspirovány opěradly a područkami Gianduiotto, přizpůsobují je zvýšením jejich výšky, aby poskytovaly více pohodlí. Jedná se o model extrémní elegance, s velmi tenkou základnou. Opěradla a područky a jsou obohaceny o ozdobné prošívání. Designová sedačka Drageés je další elegantní nadčasovou sedačkou inspirovanou čokoládovými italskými pochoutkami. I tato pohovka vyniká kvalitou provedení a materiálů, která obstojí v každém interiéru. Sedačka stojí na nenápadné drobné dřevěné podnoži. Konstrukce z překližky je obložena zašpičatělými polštáři, které jsou pro vaše maximální pohodlí bohatě vyplněny pěnovým polyuretanem. Čalounění sedačky nabízíme v mimořádně pestré škále textilií a barevných provedení. Pohovka může být čalouněna také kůží. Vaše ruce mohou spočinout na komfortních područkách. Sedačka Drageés je k dispozici ve 3 velikostech.

Výška sedu: 43 cm

Hloubka sedu : 58 cm

Výška nohou : 13,5  cm 

Konstrukce: Masivní dřevo a ostatní dřevěné materiály.

Výplň: Sedací polštáře z polyuretanové pěny ekologicky potažená klopou ze 100% polyesteru. Polstrování zad: střižová záda (vločky ze syntetických vláken) pokrytá klopou ze 100% polyesteru. Polstrování loketní opěrky: loketní opěrka ze střiže (vločky ze syntetických vláken) pokrytá klopou ze 100% polyesteru.

Vzorník kůže: Ošetřená kůže Přírodní kůže

Vzorník látky: PřírodníSyntetickéMikrovlákno 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder