Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Polštáře sedadel z ekologické polyuretanové pěny potažené vrstvou 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

deliziosa


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Deliziosa


Díky svému širokému a příjemnému posezení a mírně skloněným zádům zaručuje Deliziosa vynikající ergonomický komfort. Stylové capitonnée zpracování, které ještě vylepšuje design, z něj činí klasický evergreen. Deliziosa je k dispozici také ve verzi pro malé pohovky, která je díky své malé velikosti určena do menších místností. Křeslo Deliziosa je kousek, který sice působí klasickým stylem, ale výborně se bude hodit i do moderního interiéru. 

Deliziosa má konstrukci z masivního dřeva a překližku krytou polyuretanovou pěnou, výplň křesla je pak z ekologické polyuretanové pěny. Podstava je k mání v dřevěném nebo kovovém provedení. Křeslo si můžete užít hned v několika barevných provedeních. 

Výška sedu : 43 cm

Hloubka sedu : 53 cm

Výška nohou : 8 cm

Varianty: Křeslo, křeslo s kovovou podstavou a kovovýma nohama, 2sed, 2,5sed.

Konstrukce:
Masivní dřevo a překližka kryté polyuretanovou pěnou.

Nohy:
PL881 bukové nohy i podstava v barvě černé, třešeň, tmavý ořech, světlý ořech, stříbrné a přírodní, PM882 kovové nohy i podstava v lesklém provedení, výška 8 cm.

Potahový materiál: Kategorie kůže nebo Kategorie látek 


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder