Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny.


VÝPLŇ SEDADEL

Polštáře sedadel z ekologické polyuretanové pěny potažené vrstvou 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

delizia


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis

 

KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Delizia


Klasický styl a nadčasové linie dodává křeslu Delizia nádech elegance. Vyznačuje se zpracováním capitonnée, které vylepšuje jeho sedadlo i opěradlo. Lze jej poznat podle detailu loketní opěrky, která vykresluje profil s křivolakou linkou a zve k relaxaci. Delizia je k dispozici také ve verzi malé pohovky, která je díky své malé velikosti určena do menších místností.

Klasický nadčasový styl křesla DELIZIA doplní jak moderní, tak tradiční interiér. Široký prostor pro posezení, vysoké zaoblené područky a měkké polstrování vám zajistí to nejlepší pohodlí kdykoliv, kdy do křesla usednete. Konstrukce křesla je vyrobena z masivu a překližek, které jsou kryté polyuretanem, sedák je pak z polyuretanové pěny. Potah můžete mít z kůže s kontrastním prošíváním nebo z látky. Podstavec je k mání buď kovový nebo dřevěný v několika atraktivních barevných provedeních.Typický italský design se snoubí s vysokou praktičností a jemnou elegancí. Křesla jsou vhodná do každého interiéru.

Výška sedu : 43 cm

Hloubka sedu : 53 cm

Výška nohou : 8 cm

Varianty:
Křeslo, křeslo s kovovou podstavou a kovovýma nohama, 2sed, 2,5sed, 3 sed.


Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder