Detaily


STRUKTURA

bukové, borovicové a vícevrstvé dřevo, potažené tepelně spojenou textilní tkaninou spojenou s látkou.


ČALOUNĚNÍ SEDADEL

z ekologické polyuretanové pěny potažené výplní ze 100% polyesteru, navíc potažené tepelně vázanou textilní tkaninou spojenou s látkou.


3D CONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

cremino

catalogo

pieghevole_cremino


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Cremino

„Cremino“ oslavuje rozpouštění v ústech slavné piemontské čokolády a je to dekonstruovaný model par excellence, který se vyznačuje bezuzdným obžerstvím těch, kteří se bez něj neobejdou. Stejně jako čokoláda, podle níž je pojmenována, i „Cremino“ (sotva zvednuté štíhlýma dřevěnýma nohama) připomíná čtverec složený z vrstev gianduie a lískové čokolády.

 Mnohostranné tvary modulárního sedadla, které slouží také jako základna, zvýrazňují rozmanitost barev a chutí čokolády a navzájem se liší množstvím modulů se sochařskými geometriemi a zaoblenými rohy. Je také spojena „podnožkou Knot“ a „základnou stolu“. Opěradla se dvěma různými velikostmi sledují stejnou svobodu a vylepšují ji váženou základnou, díky které jsou volně polohovatelné. Opěradla, ozdobné polštáře, podnožka a opěradlo (obohacené ozdobným lemem) připomínají ve svém tvaru všechny čokolády z kolekce Gourmandise, ale také lanýže a čokoládové povlečení. „Cremino“, využívající všechny lahůdky tradiční italské čokolády

Je navržena jako pohovka uprostřed místnosti a zve vás, abyste si všemi možnými způsoby užili pohodlí. Jednotlivé moduly lze rozebrat a polštáře a opěradla přesunout, umístit na podlahu nebo roztrousit po domě podle nejrozmanitějších potřeb - to znamená, že můžete svůj prostor modulovat inovativními a flexibilními způsoby. Základny různých velikostí lze použít jednotlivě, vedle sebe nebo v kombinaci se speciálními kusy (základna dormeuse a základna lenošky) nebo dokonce proloženy „rohovými základnami“, které vám umožní vytvořit různé konfigurace s několika prvky. Konečně „podnožka Knot“ představuje koncový nebo mezičlánek mezi dvěma základnami a může být vybavena dřevěnou deskou stolu.

Vzorník kůže: Ošetřená kůže Přírodní kůže

Vzorník látky: PřírodníSyntetickéMikrovlákno 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder