Detaily


STRUKTURA

Borové dřevo, masonit, vícevrstvé a překližky pokryté ekologickou polyuretanovou pěnou pokrytou 100% polyesterovou vrstvou. Opěradla spočívají na kovovém mechanismu*.


ČALOUNĚNÍ SEDADEL

Podsedáky z ekologické polyuretanové pěny pokryté 100% polyesterovou vrstvou.


3D CONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

boero.premium 1229


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis 


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Boero

Náš nejnovější přírůstek do kolekce ‚Gourmandise‘ je přirozeným vývojem ‚Gianduiotto‘. Opěradla naší pohovky obsahují duální mechanismus, který reguluje polohu opěradla a otáčení opěrky hlavy. To umožňuje přizpůsobenou ergonomii. Loketní opěrka je v jedné rovině se sedadlem a lze ji ručně zvednout. Díky tomu můžete pohovku použít i jako denní lůžko. Boero se dodává v rohové a lenoškové verzi a je extrémně univerzální. Skořápková základna spočívá na štíhlých kovových nožkách. Může být vybavena tam, kde je to možné, malým stolkem, který slouží jako rafinovaný a užitečný doplněk dostupný ve stejných povrchových úpravách jako nožičky. Potahy jsou k dispozici v kůži i v látce a ve verzích „Boero_2“ jsou plně snímatelné.

Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.


Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder