Detaily


STRUKTURA

Jedlové dřevo, překližka a dřevotříska potažená polyuretanem, ekologická pěna pokrytá 100% polyesterovou vrstvou.

 

VÝPLŇ SEDADEL

Sedací polštáře z polyuretanové pěny, ekologicky potažená klopou ze 100% polyesteru. Polstrování zad: opěradlo a opěrka hlavy z polyuretanové pěny ekologicky potažená klopou ze 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

alicudi.premium 1175


VZORNÍK ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Alicudi

Krásná a elegantní souprava Alicudi má ladnou opěrnou plochu, která plynule přechází do části s područkami. Područky spolu s opěradlem vytvářejí objímající motiv, který zvyšuje koncept přivítání. 

Na funkční úrovni umožňuje odpolohovací opěrka nastavit hloubku sedáku. Nechybí ani možnost vložení dílů s polohovatelnou opěrkou hlavy. Moderní styl tohoto modelu rozhodně podtrhuje přítomnost štíhlých nohou dostupných v různých barvách.  Výplň sedáků je z polyuretanové pěny. Vnitřní část područek je z polyesterového vlákna. Pružiny zajišťují tkané pružné pásy a nosná konstrukce je ze dřeva.

Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům.


219bf-alicudi_ambientata_1.jpeg

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder