Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, masonit, vícevrstvé a překližky pokryté ekologickou polyuretanovou pěnou pokrytou 100% polyesterovou vrstvou. Opěradla spočívají na kovovém mechanismu.


VÝPLŇ SEDADEL

Podsedáky z ekologické polyuretanové pěny pokryté 100% polyesterovou vrstvou.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

alba_2.premium 1226_2


VZORNÍKY ONLINE

Vzorníky veškerých látek a kůží si můžete prohlédnout výše na odkazu. Dále máme k dispozici vzorníky na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.


Alba

Alba vychází z myšlenky nabídnout skvělé pohodlí s uklidňujícím, hřejivým a známým vzhledem. Zaoblené rohy vytvářejí rovnováhu mezi částmi a dodávají pohovce měkký charakter. Naklápěcí mechanismy regulují hloubku sezení. Snadno si sami sestavíte sezení na míru svému prostoru pomocí jednotlivých modulů. K dispozici jsou jak klasická křesla s područkami i bez nich, různě velké sedačky, taburety, ale také prvky s manuálními mechanismy pro ještě více pohodlí. Nastavení opěrky hlavy nebo sklon područek dokáže z pohovky vytvořit ideální místo pro odpočinek.

Verze ‚comfort‘ mají přídavný mechanismus uvnitř opěradla, který umožňuje nastavení opěrky hlavy. Nastavitelné područky umožňují využít celou plochu pohovky. K dispozici také v lineárním a rohovém složení (jak v kůži, tak v látce). Potahy jsou plně snímatelné ve verzích „Alba _2“

Kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Látky

Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder