TangoDetaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvý potah z polyuretanové pěny. Zadní polštář podepřený kovovým mechanismem.


VÝPLŇ SEDADEL

Ekologická polyuretanová pěna potažená vrstvou ze 100% polyesteru, potažená tenkou matrací z polyesterového dakronu přišitou k potahu.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

tango.827

tango-sfod.818


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Tango

Tango je modulární pohovka, která interpretuje dynamiku současného života a proměňuje ji v zážitek pohodlí. Je to model, který kombinuje lineární tvary a chromatické souhry a oživuje kompozice, které jsou vítány a vytvářejí dialog. Opravdu, Tango je pohovka v nepřetržitém pohybu.

Tento model sedací soupravy se vyznačuje širokými a pohodlnými sedáky čalouněnými do nádherných textilií. Hra barev a květinových motivů vytváří pozitivní životní prostředí. Tato pohovka je vhodná pro mladou generaci, která dokáže ocenit perfektní design. Tango však vyniká i svou funkčností - každý sedák může skrýt užitečný úložný prostor pro polštáře, přikrývky nebo knihy. Trapézový tvar opěrek zad v kombinaci s ručně ovládaným mechanismem vám umožní opěrku přesunout tam a zpět, čímž přizpůsobíte hloubku sedu aktuálním potřebám. Mezi volitelné prvky modelu Tango patří také jednoduchá pohovka a malé stolky, které z této pohovky vykouzlí útulný koutek pro plnohodnotnou relaxaci.

Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Video Tango

Tango
Tango
Tango
Tango
Tango
Tango

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder