Detaily


STRUKTURA

Jedlové dřevo, buk, překližka a dřevotříska pokryté polyuretanovou pěnou a kovovými bajonetovými spoji užitečné pro montáž područek.

 

VÝPLŇ SEDADEL

Sedák z ekologické polyuretanové pěny potažený 100% polyesterovou výplní.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

sfera.premium 1207


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Sfera


Se zakřivenými područkami, které dodávají eleganci a pozornost k detailu, je tato harmonická a měkká pohovka ideální pro relaxaci. Několika jednoduchými pohyby se pohovka Sfera promění v útulnou postel s pohodlnou 16 cm vysokou matrací. Nabízí pevné, rohové a polohovací verze, které mohou koexistovat ve stejné rohové kompozici. Dodává se v kůži, látce nebo mikrovláknu a její rohové verze optimalizují prostor a uvnitř skrývají pohodlnou postel. Ideální pro prostředí se současným vkusem. Zajišťuje maximální pohodlí díky sklápěcímu mechanismu, který lze ovládat elektricky pomocí dotykové podložky umístěné na boku sedadla. U všech verzí je ručně zvednutelná opěrka hlavy. Látkové verze jsou velmi útulné, zatímco kožené verze jsou nápadnější.

Výška sedu : 48 cm

Hloubka sedu : 55 cm

Výška nohou : 8 cm


Matrace:

BASIC - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 25kg/m3) potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 16 cm.

MEMORY FOAM - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 35kg/m3) a vrstvou paměťové pěny (s objemovou hmotností 45kg/m3), potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 16 cm.

HIGH DENSITY - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 43 kg/m3) a vrstvou hypoalergenní a protiroztočové paměťové pěny (s objemovou hmotností 43kg/m3), potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 16 cm.


Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům.


Sfera
Sfera
Sfera

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder