Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo pokryté polyuretanovou pěnou, potažené vrstvou 100% polyesteru.


VÝPLŇ SEDADEL

Polštáře sedadel z ekologické polyuretanové pěny a desky z paměťové pěny, potažené vrstvou ze 100% polyesteru.


PRODUKTOVÝ LIST

poli.1095

poli-sfod.1092


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Poli


Poli se severským stylem a inspirací šedesátých let představuje střízlivé a zásadní linie. Má jediný prvek, který zdůrazňuje centrální prošívání na opěradle. Delší zašpičatěné nohy a zakřiveně vytvarované područky ještě více zdůrazňují jeho Art Nouveau styl. Jedná se o křeslo navržené společností Calia Italia, které stylově vybaví i ty nejmenší prostory a nabídne komfortní zážitek pozastavený mezi minulostí a budoucností.

Konstrukce křesla je  z masivního dřeva a překližek, které jsou kryté polyuretanovou pěnou s polyesterovou vrstvou. Potah můžete mít z kůže s kontrastním prošíváním nebo z látky nejrůznějších barev. Dřevěná podnož se vyrábí z bukového dřeva v přírodním, černém nebo v provedení tmavý ořech.

Šířka (mm) 760

Hloubka (délka) (mm) 760

Celková výška (mm) 660

Výška sedáku (mm) 400

Hmotnost produktu (kg) 36

Spotřeba látky / kůže 4,2 bm/5,5 m²


Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder