Detaily


STRUKTURA

Borovicové, bukové, vícevrstvé a překližkové dřevo potažené polyuretanovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny spojené s vrstvou paměťové pěny potažené vrstvou 100% polyesteru.


PRODUKTOVÝ LIST

mater-familias


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Mater Familias


Pohovka Mater Familias představuje hlavní rysy této kolekce, včetně rozeklaných nožek, vrstveného sedáku a tenké, okouzlující struktury. Model vytvořený tak, aby stylem a elegancí podporoval a vítal vše, co je pro vás pohodlné. 

Kolekce Mater Familias je výsledkem projektu s názvem Architecture of Shame, vytvořeného společně s Matera European Capital of Culture 2019. Lenoška s vícevrstvými polštáři a elegantními nohami měděné barvy je inspirovaná relaxačním lehátkem a vyniká svou extrovertní elegancí. Tenká a lehká struktura spolu s elegantně navrženou podnoží představují výchozí prvky pro celou kolekci. Viditelné stehy byly realizovány podle křížového vzoru a všechny byly ručně vyrobeny, aby znovu vzdaly hold tomuto řemeslu.

Vlastnosti lenošky: konstrukci tvoří borovice, buk a vícevrstvé překližky pokryté polyuretanovou pěnou spolu s elastickými popruhy, nesnímatelný potah a široká škála čalounění.

Výška sedu : 44 cm

Hloubka sedu : 55 cm

Výška nohou : 19,5 cm 

Varianty:
křeslo, 2 sed, 2,5 sed, 3 sed , další komponenty které lze libovolně skládat. 


Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 


KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder