Detaily


STRUKTURA

Borovice, bukové dřevo.


VÝPLŇ SEDADEL

Ekologická polyuretanová pěna potažená výplní ze 100% polyesteru, potažená bílým plátnem a tenkou polyesterovou matrací přišitou k potahu.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

hip-hop.830

hip-hop-sfod.828


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.
Hip Hop


Nejprodávanější kolekce Hip Hop je skutečnou ikonou značky. Díky svému zvláštnímu tvaru je jedinečná jak z estetického, tak z ergonomického hlediska. Silueta sedací soupravy oživuje měkkou křivku, která kombinuje sedák a opěradlo, přivítá tělo a doplňuje ji měkký polštář, který podpírá ramena. Je to pohovka, která vás nejprve zve a poté si vás podmaní dosud nikdy nezakušeným komfortním zážitkem. Díky přítomnosti lichoběžníkových modulů může Hip Hop oživit originální a klikaté kompozice.  Navíc nabízí možnost elektrického polohovaní jednotlivých sedáků.

Sedací souprava je zcela autentická a ergonomicky dokonalá. Jednotlivé elementy do sebe dokonale zapadají. Silueta je elegantní a jednotlivé části jsou naprosto funkční. Zvou vás k relaxaci a utváří společenskou zónu, kde se můžete společně scházet. Je velmi pohodlná a komfortní.

Výška sedu: 41 cm

Hloubka sedu: 59 cm

Výška nohou: 3 cm 


Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder