NOVINKA
Giò



Detaily


STRUKTURA

Borovicové dřevo, vícevrstvá překližka potažená polyuretanovou pěnou pokrytou vrstvou 100% polyesteru.


VÝPLŇ SEDADEL

ekologická polyuretanová pěna pokrytá vrstvou 100% polyesteru.


3D KONFIGURÁTOR


PRODUKTOVÝ LIST

gio-sfod.1172_2

gio.1172

catalogo-gio


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Giò

Giò byl navržen pro pohodlí a všestrannost se správným nádechem retro stylu. Modulární pohovka s eklektickým čalouněním a tvary. K dispozici v kůži, tkanině a mikrovlákně a také v různých tvarech, lze jej umístit kamkoli a lze jej překonfigurovat podle jakýchkoli potřeb. 

Vláknité polstrování opěradla poskytuje pohodlí, zatímco vysoké opěradlo funguje jako opora hlavy zajišťující maximální pohodlí.  Výplň sedáku je ze stratifikované polyuretanové pěny potažené polyesterovou klopou podepřenou systémem elastických popruhů. Moduly jsou navzájem spojeny díky blokovacím mechanismům umístěným ve spodní části modulů. Díky designu svých modulů může zaujmout zakřivený tvar s vlnitým a „aktuálním“ stylem. Giò je váš gauč, relaxační útočiště, kde můžete myslet na dovolenou, práci, chatování s rodinou, přáteli a kolegy. Je to vaše komfortní zóna.

Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Video Giò

Gio
Gio
Gio
Gio
Gio
Gio

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder