NOVINKA
DafneDetaily


STRUKTURA

Rám z borovicového dřeva, bukového dřeva, vícevrstvé překližky a překližky vyztužené kovovými prvky, potažené polyuretanovou pěnou, navíc obalené tepelně spojenou textilní tkaninou spojenou s látkou.


ČALOUNĚNÍ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny obalené tepelně spojenou textilní tkaninou v kombinaci s látkou.


PRODUKTOVÝ LIST

dafne


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Dafne

Design: Daniel della Porta

Přes den je tento kousek pohodlným místem, kde můžete trávit čas relaxací, zatímco v noci se několika jednoduchými pohyby promění v útulné lůžko s pohodlnou 13 cm vysokou matrací. O vaše pohodlí se postará výplň z ekologické polyuretanové pěny. Nabízíme tři různé velikosti je jen na vás, zda zvolíte variantu s matrací z paměťové pěny nebo pružinovou. Vsaďte na praktický prvek, který nikdy nevyjde z módy!

Je určena pro obytné prostory a lze ji kombinovat se sedací soupravou "Milla", aby nabídla velmi moderní přivítání.

Vzorník kůže

Ošetřená kůže

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům.

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Dafne
Dafne
Dafne
Dafne
Dafne
Dafne

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder