Detaily


STRUKTURA

Rám z borovicového dřeva, bukového dřeva, vícevrstvé překližky a překližky vyztužené kovovými prvky, potažené polyuretanovou pěnou, navíc obalené tepelně spojenou textilní tkaninou spojenou s látkou.


ČALOUNĚNÍ SEDADEL

Sedáky z ekologické polyuretanové pěny obalené tepelně spojenou textilní tkaninou v kombinaci s látkou.


PRODUKTOVÝ LIST

dafne


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.

Dafne


Design: Daniel della Porta

Měkká moderní sedací souprava vyráběná v Itálii z nejkvalitnější italské látky. Tato pohovka Vás nadchne skvělým designem a výborným zpracováním. Nechte se hýčkat pohodlím a luxusem.  "Dafne" s moderním designem a oblými liniemi, které mohou měnit vzhled, aniž by se podřizovaly kompromisům. Přes den je "Dafne" pohodlnou pohovkou pro odpočinek v klidu a pohodě, zatímco v noci se několika jednoduchými pohyby promění v útulné lůžko vybavené 13 cm vysokou matrací z ekologické polyuretanové pěny, která zaručuje hluboký spánek a umožňuje naprostý odpočinek. Tento model, který je k dispozici v různých velikostech (2 lůžka, 2 ½ a 3 lůžka), není těžkopádný ani v největší verzi lůžka (s matrací 160 cm dosahuje délky 208 cm). Je určena pro obytné prostory a lze ji kombinovat se sedací soupravou "Milla", aby nabídla velmi moderní přivítání.

Design a modernost - to jsou hlavní slova, kterými lze popsat "Dafne", nový model rozkládací pohovky, který společnost Calia Italia představila na veletrhu "Salone del Mobile 2022" v Miláně.

Výška sedu : 46 cm

Hloubka sedu : 60 cm

Výška nohou : 5 cm 

Matrace:

BASIC - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 25kg/m3) potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 13 cm.

MEMORY - matrace z kvalitní studené pěny (s objemovou hmotností 35kg/m3) a vrstvou paměťové pěny (s objemovou hmotností 45kg/m3), potah je s antialergickou úpravou. Výška matrace je 13 cm.

Konstrukce:
Masivní dřevo a ostatní dřevěné materiály.

Potahový materiál: pouze kategorie látek -  kategorie TA,TB,TC,TD


Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům.

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům.

 

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder