Detaily


STRUKTURA

Dřevěná, vícevrstvá a překližková deska potažená polyuretanovou pěnou a paměťovou pěnou.


VÝPLŇ SEDADEL

Polštáře sedadel z ekologické polyuretanové pěny podšité deskou z paměťové pěny a mikromaxu, potažené vrstvou 100% polyesteru.


PRODUKTOVÝ LIST

art nouveau


VZORNÍKY

Vzorníky veškerých látek a kůží máme k dispozici na showroomu ve Zlíně. Možnost se domluvit i na zapůjčení.


DOBA DODÁNÍ

8-10 týdnů


NAŠE EXTRA SLUŽBY

Donáška do patra, montáž, likvidace obalu, pozáruční servis


KONTAKT PRO INDIVIDUÁLNÍ CENU

V případě zájmu o tento produkt nás kontaktujte zde.

Rádi Vám zašleme individuální nabídku.Art Nouveau

Toto je nejvíce elegantní a propracovaný model v kolekci Mater Familias. Tenká a okouzlující struktura secese je obohacena o kapitálové zpracování, zatímco elegantní vnější profil podtrhuje nakloněný tvar skořepiny. Je to pohovka vytvořená tak, aby přeměnila vaše pohodlí na skutečný zážitek. Art Nouveau je pohovka propracovaných tvarů. Doplňuje ji elegantně navržená podnož, která byla představena na Milan Salone del Mobile ve zlatém provedení a dodává této stylové sedačce další dávku elegance. Díky svému chesterfieldskému designu je sedačka Art Nouveau skutečně luxusní produkt, který dodá každému prostoru nádech luxusu a elegance.

Vlastnosti sedačky

Konstrukci sedačky tvoří borové dřevo a vícevrstvé překližky pokryté polyuretanem a paměťovou pěnou. Má

elastické popruhy. Potah je nesnímatelný. 19,5 cm vysoká kovová podnož v zlatém provedení a dekorativní steh.

Vzorník kůže

Ošetřená kůže 

Přírodní kůže

Calia Italia používá k výrobě svých modelů pouze pravou kůži, která je přirozenou zárukou krásy. Kůže jsou pečlivě vybírány a vyčiněny bez použití škodlivých produktů, což znamená, že jsou zachovány všechny jejich přirozené vlastnosti. Po dokončení výrobního procesu má každý kus kůže jedinečné a výrazné označení – skutečná záruka přirozenosti. Jednou z výhod pravé kůže je snadná údržba. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete snadno zachovat její přirozenou krásu v průběhu času. Jedním z důležitých tipů je, že kůže (zejména nepigmentovaná kůže) by měla být udržována mimo stálé zdroje světla a tepla.

Vzorník látky

Přírodní - Přírodní textilie jsou elegantní a rafinované. Pocházejí jak ze světa rostlin (jako v případě bavlny, lnu, konopí, juty, ramie, agáve, kokosu, rafie), tak ze světa zvířat (s širokým výběrem různých druhů vlny a hedvábí). Přírodní látky, které jsou přirozeně jemnější než syntetika, se vyznačují svým osobitým omakem a charakteristickým propletením, což dále zvýrazňuje design produktu, který pokrývají.

Syntetické - Syntetická vlákna jsou známá svou velkou všestranností a praktičností, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Nemačkají se a mají vysokou odolnost proti poškrábání i ultrafialovým a infračerveným paprskům. Také nevyvíjejí peelingový efekt a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné vůči skvrnám a často také zápachu/roztočům. 

Mikrovlákno - Mikrovlákna jsou materiály mimořádné kvality a velké všestrannosti, a to jak z hlediska vzhledu, tak materiálu. Jejich hlavní charakteristikou je typicky hladký a sametový povrch. Mikrovlákna se nemačkají a mají vysokou odolnost proti poškrábání a také ultrafialovým a infračerveným paprskům. Ani u nich nedochází k peelingovému efektu a některé produkty jsou vodoodpudivé, odolné proti skvrnám a často také zápachu/roztočům.

KOLEKCE

SIMBLAWebsite Builder